O nas

Nasz zespół

Jesteśmy butikowym developerem – grupą ludzi z pasją, którzy od wielu lat zajmują się różnymi obszarami procesu budowy i sprzedaży nieruchomości. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami podwykonawczymi, aby razem tworzyć wyjątkowe inwestycje.

Misja

Tworzyć zawsze funkcjonalne i stylowe nieruchomości – dla klientów o różnych potrzebach i z różną zasobnością portfela.

Dedykowany zespół specjalistów

Mateusz Mikołajczyk

Partner

Współzałożyciel Modernbau. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy w sektorze publicznym oraz prywatnym. Uwielbiam dobrą książkę oraz kawę, a w Modernbau jestem odpowiedzialny za szereg projektów inwestycyjnych i deweloperskich. Mówią o mnie, że jestem oazą spokoju. A w wolnym czasie lubię jeździć rowerem i spędzać czas z rodziną.

Wojciech Rakowski

Partner

Jestem współzałożycielem Modernbau. Z Mateuszem znamy się od studiów i postanowiliśmy założyć wspólnie firmę. Przed tym zarządzałem projektami w firmach z sektora telekomunikacyjnego i FMCG. Teraz odpowiadam za techniczne aspekty oraz realizację procesu budowlanego.

Michał Zabielewicz

Dyrektor Sprzedaży

Jestem na pierwszym froncie do kontaktu. Odpowiadam za całkowitą obsługę klienta, prezentację produktów oraz sprzedaż. Mam wieloletnie doświadczenie i sukcesy w handlu w branży nieruchomościowej. W wolnym czasie gram w piłkę i boksuję. Jestem raczkującym inwestorem na giełdzie

Dawid Spiralski

Kierownik Projektu

Jakby to powiedzieć … jestem odpowiedzialny za realizację procesu budowlanego. Ten gościu, który nadzoruje ludzi na budowie i czy wszystko jest zrobione zgodnie z planem to właśnie ja. Z natury uśmiechnięty i pracowity. Mam psa i lubię z nim chodzić na długie spacery, a oprócz tego w wolnym czasie gram w planszówki oraz staram się czytać dużo książek.

ModernBau to inwestor i deweloper na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje deweloperskie i zarządzamy pełnym cyklem projektowym począwszy od pozyskania gruntu, organizacji finansowania poprzez proces budowy do komercjalizacji. Oferujemy luksusowe mieszkania i apartamenty w Warszawie i w okolicach.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami

Realizujemy inwestycje deweloperskie i zarządzamy pełnym cyklem projektowym począwszy od pozyskania gruntu, organizacji finansowania poprzez proces budowy do komercjalizacji.

Napisz do nas