Michał Zabielewicz

+48 720 755 555

  lub wypełnij formularz  W sprzedaży

  Azzurro

  Typ

  budownictwo wielorodzinne – apartamentowiec

  Lokalizacja

  Warszawa ul. Opatowska

  „Azzurro” to niezwykły projekt deweloperski, wyróżniający się swoją kameralnością i ekskluzywnością. Zaledwie pięć apartamentów tworzy ten unikalny kompleks, który oferuje swoim mieszkańcom niepowtarzalne doświadczenie życia w samym sercu Marymontu, jednocześnie zapewniając bezpośredni widok na malowniczy park od strony południowo – zachodniej.

  Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie xrva3Fmn.png

  Bryła budynku

  „Azzurro” został zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną Kalata Architekci znaną miłośnikom architektury z doskonałej rewitalizacji modernistycznego pawilonu Zodiak w pasażu Wiecha. Projekt przy Dolinie Marymonckiej stawia na komfortowe, ciepłe wnętrza, które dzięki dużym oknom o wysokości do 330 cm będzie gwarantował niezakłócony widok na zieleń parkową oraz pozostającą na drugim planie panoramę miasta.

  Wysokości mieszkań

  Wielkim atutem inwestycji jest bezpośredni widok na urokliwy park od strony południowo zachodniej. Mieszkańcy będą mieli możliwość codziennego relaksu i kontaktu z naturą, ciesząc się pięknymi widokami i spokojem, który oferuje otaczający park. Wszystkie elementy wykończeniowe, zarówno w częściach wspólnych, jak i w samych apartamentach, zostały starannie wybrane z najwyższej jakości materiałów. Warto zauważyć, że do wykończenia użyto jasnego betonu architektonicznego, który jest identyczny z tym, wykorzystanym w nowopowstałym Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

  Tarasy na dachu

  Fantastyczna lokalizacja na Marymoncie zapewnia mieszkańcom dogodny dostęp do wszystkich udogodnień miasta, jednocześnie oferując wyjątkową atmosferę spokoju i zieleni. To idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii między życiem miejskim a naturą.

  Elastyczność przestrzeni

  Otwarte plany apartamentów pozwalają na elastyczną aranżację przestrzeni, umożliwiając mieszkańcom dostosowanie jej do zmieniających się potrzeb i stylu życia. Możliwość wydzielenia strefy dziennej wraz z kuchnią, jadalnią i salonem, oraz strefy prywatnej, takiej jak sypialnia czy gabinet, daje klientom swobodę w kreowaniu funkcjonalnego i komfortowego domu. „Azzuro” to nie tylko kolejny projekt deweloperski, to unikalna propozycja dla tych, którzy poszukują wyjątkowego miejsca do życia, gdzie luksus spotyka się z kameralnością, a natura staje się integralną częścią codzienności.

  Plan inwestycji

  Numer Powierzchnia Liczba pokoi Ogród Własność Cena Status Plan Kontakt
  1 54,72 2 tak tak 2188800 Na sprzedaż Zobacz plan Skontaktuj się
  2 121,94 3 tak tak 4877600 Na sprzedaż Zobacz plan Skontaktuj się
  3 55,35 2 nie tak 1937250 Na sprzedaż Zobacz plan Skontaktuj się
  4 156,65 4 nie tak 5482750 Na sprzedaż Zobacz plan Skontaktuj się
  5 177,05 5 nie tak 7970000 Na sprzedaż Zobacz plan Skontaktuj się

  Lokalizacja

  Azzurro znajduje się przy ul. Opatowskiej w Warszawie.

  Dowiedz się więcej

  Modernbau sp. z o.o.

  ul. Zabłocińska 17/2, 01-697 Warszawa

  Michał Zabielewicz

  tel. +48 720 755 555
  e-mail: sprzedaz@modernbau.pl

   Porozmawiajmy

   Skontaktuj się z nami

   Realizujemy inwestycje deweloperskie i zarządzamy pełnym cyklem projektowym począwszy od pozyskania gruntu, organizacji finansowania poprzez proces budowy do komercjalizacji.

   Napisz do nas