Zrealizowane

Kolonia Henryków

Typ

domy jednorodzinne

Powierzchnia

138,00 m² + 16,80 garaż


Dodatkowe korzyści

Ogród i miejsce postojowe w cenie

Głównym walorem inwestycji przy ulicy Podróżniczej na Białołęce jest bliskość infrastruktury i centrum Warszawy a zarazem cisza i spokój otaczającej osiedle zieleni. Nowoczesna bryła budynku pozwala na idealne dostosowanie i wykorzystanie wnętrza do własnych potrzeb.

Architektura

Ozdobą każdego wnętrza jest naturalne światło. Dzięki przeszkleniom zastosowanym w naszym segmencie do wnętrza dociera odpowiednia ilość promieni słonecznych. Materiały użyte do wykończenia są z najwyższej półki a wszystko budowane jest zgodnie z najwyższymi standardami, więc po zakupie każdy będzie się cieszyć energooszczędnym oraz wymarzonym miejscem na ziemi. Zadbaliśmy o to, aby segmenty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających.

Funkcjonalność

W cenie oferujemy w pełni funkcjonalne poddasze. Domy mają w pełni funkcjonalne poddasza, każdy segment posiada jedno miejsce w garażu i jedno miejsce postojowe oraz ogródek. Wszystko po to aby zgodnie z dewizą Modernbau – poczuli Państwo nową jakość własnego mieszkania.

Lokalizacja

Inwestycja „Kolonia Henryków” to idealne połączenie wygody korzystania z infrastruktury Warszawy i ciszy, którą gwarantuje nam najbliższe sąsiedztwo. Zaledwie kilka minut od domu są szkoły, przedszkola oraz Galeria Północna. Zieleń, światło, szkło oraz nowoczesność charakteryzują naszą inwestycję.

Dowiedz się więcej

Modernbau sp. z o.o.

ul. Zabłocińska 17/2, 01-697 Warszawa

Michał Zabielewicz

tel. +48 720 755 555
e-mail: sprzedaz@modernbau.pl

    Porozmawiajmy

    Skontaktuj się z nami

    Realizujemy inwestycje deweloperskie i zarządzamy pełnym cyklem projektowym począwszy od pozyskania gruntu, organizacji finansowania poprzez proces budowy do komercjalizacji.

    Napisz do nas