Zrealizowane

Bruzdowa Vill

Typ

domy jednorodzinne

Powierzchnia

88,7 m²

32,65 m² poddasze do aranażacji
17,16 m² garaż

Dodatkowe korzyści

TARAS i ogród

Nasza inwestycja to idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę tej części Wilanowa oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki. Oferujemy dom z tarasem na ostatniej kondygnacji i garażem i ogrodem.

Każdy z segmentów będzie tej samej wielkości. W cenie oferujemy 32,65 m2 w pełni funkcjonalnego poddasza. Każdy z domów będzie posiadał garaż, jedno miejsce postojowe przed budynkiem oraz ogródek. Wszystko po to aby zgodnie z dewizą Modernbau – poczuli Państwo nową jakość mieszkania. Co nas wyróżnia to TARAS na ostatniej kondygnacji, który będzie można wykorzystywać nie tylko w ciepłe dni.

Technologia wykonania

Domy budowane są z zachowaniem pełnej staranności w tradycyjnej technologii. Układ okien pozwala na pełne wykorzystanie światła słonecznego.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Wilanowie między ulicami Bruzdową i Siedliskową. Segmenty są dobrze skomunikowana z centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, pole golfowe, pałac w Wilanowie oraz piękne plaże nad Wisłą. Ewentualnie do komunikacji publicznej można dostać się w kilka minut pieszo.

Dowiedz się więcej

Modernbau Sp. z o.o.

NIP: 118 208 20 78
ul. Zabłocińska 17/2, 01-697 Warszawa
Tel./Fax +48 833 33 22

Michał Zabielewicz

tel. +48 720 755 555
e-mail: sprzedaz@modernbau.pl

  Inwestycje w sprzedaży

  Eco Vill

  Jednorodzinne, stylowe domy w Wilanowie. W cenie taras, poddasze, garaż i ogródek. Idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz bliskość centrum Warszawy.

  Zobacz inwestycję

  Willa Fiore

  Unikatowa willa na Marymoncie w Warszawie, nawiązująca stylem do tradycji modernizmu lat 20-tych i 30-trzydziestych ubiegłego wieku.

  Zobacz inwestycję

  Porozmawiajmy

  Skontaktuj się z nami

  Realizujemy inwestycje deweloperskie i zarządzamy pełnym cyklem projektowym począwszy od pozyskania gruntu, organizacji finansowania poprzez proces budowy do komercjalizacji.

  Napisz do nas