Zrealizowane

Miodowe domy

od 5 500 PLN za m2

Typ

domki jednorodzinne

Powierzchnia

80,08 m²

39 m² poddasze do aranażacji

Dodatkowe korzyści

Ogród i miejsce postojowe w cenie

Miodowe Domy to idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki. Oferujemy dom z ogrodem i kominkiem w cenie średniej wielkości mieszkania.

Każdy z segmentów będzie tej samej wielkości. W cenie oferujemy dodatkowo 40 m kwadratowych w pełni funkcjonalnego poddasza. Każdy z domów będzie standardowo posiadał 2 miejsca postojowe oraz ogródek. Wszytsko po to aby zgodnie z dewizą Modernbau- poczuli Państwo nową jakość mieszkania.

Technologia wykonania

Domy budowane są z zachowaniem, pełnej starnanności w tradycyjnej technologii. Dzięki temu ściany oddchają. W każdym segmencie będzie specjalnie przygotowane miejsce na kominek. Warto zwrócić uwagę na zastosowanie okien kolankowych które są nowością w tego typu inwestycjach. Okna te pozwalają nie tylko w pełni cieszyć się światłem słonecznym na poddaszu, ale również obserwować piękne sosny które występują w otoczeniu inwestycji.

Lokalizacja

Midowe Domy są zlokalizowane w zacisznej części Pruszkowa przy skrzyżowaniu ulic Miodowej i Jarzynowej. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z Warszawą poprzez bliskość autostrady A2. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek.

Dowiedz się więcej

Modernbau Sp. z o.o.

NIP: 118 208 20 78
ul. Zabłocińska 17/2, 01-697 Warszawa
Tel./Fax +48 833 33 22

Michał Zabielewicz

tel. +48 720 755 555
e-mail: sprzedaz@modernbau.pl

  Inwestycje w sprzedaży

  Kolonia Brzeziny

  Domy z ogrodem i kominkiem w cenie średniej wielkości mieszkania. Kolonia Brzeziny to idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki.

  Zobacz inwestycję

  Bruzdowa

  Jednorodzinne, stylowe domy w Wilanowie. W cenie taras, poddasze, garaż i ogródek. Idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz bliskość centrum Warszawy.

  Zobacz inwestycję

  Miodowe domy

  Jednorodzinne domy w cenie mieszkania, w podwarszawskim Pruszkowie, w kameralnej okolicy. Miodowe Domy to nasza pierwsza inwestycja tego typu. Idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki.

  Zobacz inwestycję

  Porozmawiajmy

  Skontaktuj się z nami

  Realizujemy inwestycje deweloperskie i zarządzamy pełnym cyklem projektowym począwszy od pozyskania gruntu, organizacji finansowania poprzez proces budowy do komercjalizacji.

  Napisz do nas