Michał Zabielewicz

+48 720 755 555

W sprzedaży

Bruzdowa

od 997 000 zł

Typ

domki jednorodzinne

Powierzchnia

88,7 m²

32,65 m² poddasze do aranażacji
17,16 m² garaż

Dodatkowe korzyści

TARAS i ogród.

Nasza inwestycja to idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę tej części Wilanowa oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki. Oferujemy dom z tarasem na ostatniej kondygnacji i garażem i ogrodem.

Każdy z segmentów będzie tej samej wielkości. W cenie oferujemy 32,65 m kwadratowych w pełni funkcjonalnego poddasza. Każdy z domów będzie posiadał garaż, jedno miejsce postojowe przed budynkiem oraz ogródek. Wszystko po to aby zgodnie z dewizą Modernbau- poczuli Państwo nową jakość mieszkania. Co nas wyróżnia to TARAS na ostatniej kondygnacji, który będzie można wykorzystywać nie tylko w ciepłe dni. ( Zdjecia wizualizacji są poglądowe )

Technologia wykonania

Domy budowane są z zachowaniem pełnej staranności w tradycyjnej technologii. Układ okien pozwala na pełne wykorzystanie światła słonecznego.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Wilanowie między ulicami Bruzdową i Siedliskową. Segmenty są dobrze skomunikowana z centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, pole golfowe, pałac w Wilanowie oraz piękne plaże nad Wisłą. Ewentualnie do komunikacji publicznej można dostać się w kilka minut pieszo.

Dowiedz się więcej

Modernbau Sp. z o.o.

NIP: 118 208 20 78
ul. Zabłocińska 17/2, 01-697 Warszawa
Tel./Fax +48 833 33 22

Michał Zabielewicz

tel. +48 720 755 555
e-mail: sprzedaz@modernbau.pl

  Inwestycje w sprzedaży

  Kolonia Brzeziny

  Domy z ogrodem i kominkiem w cenie średniej wielkości mieszkania. Kolonia Brzeziny to idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki.

  Zobacz inwestycję

  Miodowe domy

  Jednorodzinne domy w cenie mieszkania, w podwarszawskim Pruszkowie, w kameralnej okolicy. Miodowe Domy to nasza pierwsza inwestycja tego typu. Idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki.

  Zobacz inwestycję

  Porozmawiajmy

  Skontaktuj się z nami

  Realizujemy inwestycje deweloperskie i zarządzamy pełnym cyklem projektowym począwszy od pozyskania gruntu, organizacji finansowania poprzez proces budowy do komercjalizacji.

  Napisz do nas